Baldų ir interjero detalių parduotuvė „Memelio Baldai“ – tai daugiau kaip trejus metus veikianti šeimos verslo įgyvendinta idėja. Pirmasis įmonės salonas 2017 metų kovo mėnesį atsidarė Klaipėdoje.

Nors „Memelio Baldai“ tik visai neseniai atšventė savo trečiąjį gimtadienį, baldų ir interjero rinkoje dirbame ne vienerius metus. Pirmieji metai DECO prekybos centre buvo puikūs, ne tik išplėtėme prekybos plotą, bet ir sulaukėme sugrįžtančių klientų, kurie mus rekomendavo savo draugams ir giminaičiams.

Kodėl mums sekasi? Kai dirbi daug ir nuoširdžiai bei turi gerus partnerius sėkmė garantuota.

Mūsų pagrindinė vertybė – lankstumas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su savo klientais. Siūlome tik aukštos kokybės baldus, kurie tarnauja ne vienerius metus. Lankstumas ir klientų norų įgyvendinimas mūsų veiklos pagrindas.

Mūsų puslapyje radote dominčių baldų modelių, bet norėtumėte sofos su kitomis kojelėmis, stalo su kitu stalviršiu, fotelio su kitu audiniu, lovos su kitu galvūgaliu, o gal savo svajonių baldo nuotrauką radote internete? Atvykite pas mus ir įgyvendinsime Jūsų norus!

Mūsų baldai atitiks daugelio skonį. Pas mus rasite tiek klasikinių, tiek modernių, skandinaviško stiliaus baldų, taip pat turime ir puikių transformuojamų sofų ir fotelių, kurie tiks tiek jaunoms, tiek vietą taupančioms šeimoms.